Facebook Event Promotion: Zdobądź zaproszenia na wydarzenia na Facebooku

Poza uczestnikami wydarzeń, Social Media Daily oferuje także zaproszenia na wydarzenia na Facebooku. Zaproszenia oczywiście wygenerują kilku nowych uczestników jako dodatek do naszej usługi.

Możemy także zdobyć dla ciebie „zainteresowanych” użytkowników. Jeśli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z nami! Aby skorzystać ze zwykłej usługi pozyskiwania uczestników kliknij tutaj

Nie jesteś pewny czego dotyczy ta oferta? Zerknij na to Zrzut ekranu.

You may have seen us on:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

Dla tego produktu nie oferujemy funkcji dostosowania do kraju, możliwe są tylko międzynarodowe konta.

Okres wymieniony w polu wyboru rozpocznie się razem z początkiem realizacji usługi. W większości przypadków usługa zaczyna być realizowana w przeciągu 24 godzin, ale w niektórych sytuacjach może to zająć nawet do trzech dni roboczych.

Uwaga: Jednoznacznie nie reprezentujemy żadnej sieci społecznościowej i w żaden sposób nie jesteśmy powiązania z platformami, których dotyczą naszej oferty usług marketingowych.

The Social Media Daily Team
Wybierz pakiet:
Wybrany pakiet 400
400 Zaproszenia na wydarzenia
Time to start: Ø 6 h
Average time until delivery starts
Time to complete: 4-6 dni
Average time until order is completed (after start)
Cena: 9.90 €
zawiera koszty dostawy i podatki, brak dodatkowych kosztów
Choose delivery method
Standard: processing time as displayed
Express: faster booking with priority over standard orders
More Information

Więcej informacji o zaproszeniach na wydarzenia na Facebooku

The mark on the screenshot shows the number of invites to a Facebook event  – We explicitly do not represent Facebook or any other social network.
O co chodzi z tym produktem?

Jako użytkownik Facebooka możesz tworzyć wydarzenia i zapraszać na nie znajomych. Dla stron jest to już trudniejsze: mimo tego, że wszyscy, którzy polubili daną stronę automatycznie otrzymają zaproszenie, to inni ludzie nie zostaną zaproszeni na wydarzenie dopóki nie przełączysz się na swój prywatny profil i nie wyślesz zaproszeń do swoich znajomych. Dzięki naszej usłudze zaproszeń na wydarzenia na Facebooku możesz kupić nowych „zainteresowanych” użytkowników szybko i tanio. W ten sposób zaoszczędzisz czas i dotrzesz właśnie do tych użytkowników Facebooka, którzy normalnie umknęliby twojej uwadze. Oferujemy tę usługę jako dodatek do usługi uczestników wydarzeń na Facebooku. Sprawi to, że lista gości na twoim wydarzeniu będzie wyglądać autentycznie. Ponadto, zwiększy to także popularność twojego wydarzenia na Facebooku i zachęci szczerze zainteresowanych gości. Poza tym, bez dodatkowych kosztów otrzymasz jeszcze więcej uczestników wydarzenia.

Wysyłanie większej ilości zaproszeń dzięki usługom marketingowym

Możesz wybrać ilość zaproszeń jaką chcesz kupić. Generalnie sugerujemy, aby ilość uczestników była proporcjonalna do rozmiaru planowanego wydarzenia. W ten sposób pozostaniesz wiarygodny dla uczestników wydarzenia. Jeśli nie jesteś pewien, który pakiet wybrać to skontaktuj się z nami.

Ocena produktu: Jeśli kupiłeś już od nas jakąś usługę, wyraź swoją opinię.