Kup YouTube views

Chcesz, aby twoje filmy na YouTube miały więcej wyświetleń? Czy stały rozwój i najwyższy poziom bezpieczeństwa są dla ciebie ważne? Jeśli tak to w Social Media Daily kup views na youtube!

Nasze usługa kup wyświetlenia na youtube zapewni ci nie tylko views na youtube, ale także polubienia na YouTube i wysokiej jakości komentarze dostosowane do treści twojego filmu zupełnie za darmo! Komentarze, tak samo jak kliknięcia, będą dodawane stopniowo!

Nie jesteś pewny czego dotyczy ta oferta? Zerknij na to Zrzut ekranu.

Możesz spotkać nas na:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community
Dla tego produktu nie oferujemy funkcji dostosowania do kraju, możliwe są tylko międzynarodowe konta.

Komentarze będą zawsze domyślnie wyświetlane po angielsku dopóki nie wskażesz innego języka.

Jeśli zamówisz 5000 kliknięć lub więcej, zostaną one rozdzielone pomiędzy maksymalnie pięć linków bez dodatkowej opłaty. Polubienia i komentarze także zostaną rozdzielone. Minimalna ilość wyświetleń to 1000 na link.

Po rozpoczęciu realizacji zamówienia, wyświetlenia będą dostarczane z prędkością 1000 - 10 000 wyświetleń dziennie, zależnie od wielkości zamówienia.

Wyświetlenia zostaną dostarczone w przeciągu kilku dni od momentu rozpoczęcia realizacji usługi. Jeśli skontaktujesz się z nami przed dokonaniem zakupu, możemy rozdysponować kliknięcia tak, aby były dostarczane przez dłuższy czas.

Zawsze rozdzielamy polubienia i komentarze na przestrzeni kilku dni. Decydujemy o tym na podstawie wielkości zamówienia, ale zawsze dostarczamy przynajmniej 5 polubień i 5 komentarzy dziennie. Jeśli masz jakieś specjalne życzenia dotyczące tej kwestii, wpisz je w polu komentarza podczas składania zamówienia.

Polecamy dezaktywować wszystkie płatne reklamy w trakcie okresu korzystania z tej usługi, aby nie narazić na niebezpieczeństwo konta AdSense. Nie ma takiej możliwości, aby konto na YouTube zostało zagrożone, jednakże mogą wystąpić problemy z AdSense.

Okres wymieniony w polu wyboru rozpocznie się razem z początkiem realizacji usługi. W większości przypadków usługa zaczyna być realizowana w przeciągu 24 godzin, ale w niektórych sytuacjach może to zająć nawet do trzech dni roboczych.

Uwaga: Jednoznacznie nie reprezentujemy żadnej sieci społecznościowej i w żaden sposób nie jesteśmy powiązania z platformami, których dotyczą naszej oferty usług marketingowych.
Ekipa odpowiedzialna za Social Media
1,000 YouTube wyświetlenia
Czas do rozpoczęcia: Ø 6 h
Średni czas przed rozpoczęciem dostawy
Czas wykonania: 2-3 dni
Średni czas do zakończenia zamówienia (po uruchomieniu)
Extra options such as choosing delivery duration or a preferred gender are available for normal orders only.
Choose delivery time and additional options
Wybierz metodę dostawy
Standard: czas przetwarzania wyświetlany
Express: szybsza rezerwacja z priorytetem nad standardowymi zamówieniami
Więcej informacji
Cena: 9,90 €
zawiera koszty dostawy i podatki, brak dodatkowych kosztów

© Social Media Daily GmbH SMD

Więcej informacji o: kup views na YouTube

Znak na zrzucie ekranu pokazuje licznik wyświetleń w serwisie YouTube  –  Nie jawnie nie reprezentujemy YouTube ani żadnej innej sieci społecznościowej.
O co chodzi z tym produktem?
YouTube to jedna z sieci społecznościowych, która osiągnęła największy sukces, a od momentu założenia w 2005 roku codziennie przybywa nowych użytkowników. Z tej platformy wideo korzystają nie tylko osoby prywatne. Artyści, zespoły i firmy także czerpią korzyści z działalności na YouTube. Filmy, tutoriale, widea muzyczne czy Let’s Play - dla wielu z użytkowników ich kanał na YouTube stał się częścią ich samych. Sprawia to, że rywalizacja w wyścigu o kliknięcia stała się bardzo zacięta. Wiele filmów zostało wyprodukowanych przy wielu staraniach i aż się proszą o sporą widownię. Czy chcesz, aby twoje filmy na YouTube miały więcej wyświetleń? W takim razie kup wyświetlenia na youtube w Social Media Daily!

Kup YouTube views

Po prostu kup wyświetlenia na YouTube w Social Media Daily. W ten sposób szybko zdobędziesz dużo nowych kliknięć i dotrzesz do wielu nowych użytkowników. A wynik? Zdobędziesz nowych obserwujących, którzy zostaną na dłużej i staniesz się bardziej popularny wśród społeczności YouTube, oczywiście pod warunkiem, że regularnie będziesz dodawać nowe ciekawe filmy.
Nasza usługa jest szybka, dyskretna i tania. Chętnie odpowiemy na twoje pytania. Aby dowiedzieć się więcej o naszej usłudze zdobywania subskrybentów, polubień i komentarzy na YouTube, przejrzyj menu naszej strony.

 

Ocena produktu: Jeśli kupiłeś już od nas jakąś usługę, wyraź swoją opinię.