kup facebook video views

Dzięki Social Media Daily szybko i tanio kupisz facebook video views dla swoich filmów. Po prostu wybierz odpowiedni pakiet i już za moment ciesz się większą ilością facebook video views!

Nie jesteś pewny czego dotyczy ta oferta? Zerknij na to Zrzut ekranu.

Możesz spotkać nas na:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

Przy zamówieniach powyżej 50 000 wyświetleń istnieje możliwość rozdzielenia zamówionej ilości na 5 linków – po prostu wprowadź adres URL w odpowiednim miejscu.

Dla tego produktu nie oferujemy funkcji dostosowania do kraju, możliwe są tylko międzynarodowe konta.

Nie można ustalić limitu dziennego dla tego produktu.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowych obserwujących dla swojej strony z pewnością zainteresuje cię także zdobycie nowych Fanów na Facebooku.

Okres wymieniony w polu wyboru rozpocznie się razem z początkiem realizacji usługi. W większości przypadków usługa zaczyna być realizowana w przeciągu 24 godzin, ale w niektórych sytuacjach może to zająć nawet do trzech dni roboczych. 

Uwaga: Jednoznacznie nie reprezentujemy żadnej sieci społecznościowej i w żaden sposób nie jesteśmy powiązania z platformami, których dotyczą naszej oferty usług marketingowych.

Ekipa odpowiedzialna za Social Media
1,000 Facebook Wyświetlenia Filmów
Czas do rozpoczęcia: Ø 3 h
Średni czas przed rozpoczęciem dostawy
Czas wykonania: 1-3 dni
Średni czas do zakończenia zamówienia (po uruchomieniu)
Extra options such as choosing delivery duration or a preferred gender are available for normal orders only.
Choose delivery time and additional options
Wybierz metodę dostawy
Standard: czas przetwarzania wyświetlany
Express: szybsza rezerwacja z priorytetem nad standardowymi zamówieniami
Więcej informacji
Cena: 5,90 €
zawiera koszty dostawy i podatki, brak dodatkowych kosztów

© Social Media Daily GmbH SMD

kup facebook video views

Zrzut ekranu pokazuje film na Facebooku z podświetloną liczbą wyświetleń – Zastrzegamy, że nie reprezentujemy Facebooka ani żadnej innej sieci społecznościowej.
O co chodzi z tym produktem?

YouTube ma nową poważną konkurencję w postaci Facebooka! Odkąd Facebook zmienił  algorytm, który zapewnił filmom wyższy priorytet wśród Aktualności, video na Facebooku kwitnie. Największa sieć społecznościowa odnotowuje do 4 miliardów facebook video views dziennie. W końcu dodawanie filmów na Facebook ma wiele zalet: film pojawia się bezpośrednio w strumieniu Aktualności, jest odtwarzany automatycznie, a następnie można go szybko i łatwo udostępnić dzięki funkcji Udostępnij. Nie zaskakuje zatem, że coraz więcej użytkowników omija etap dodawania filmów na YouTube i dodaje je bezpośrednio na Facebook.

Video marketing online z Social Media Daily

Wyświetlenia filmów na Facebook nie rosną w zadowalającym tempie? W takim wypadku po prostu kup facebook wyświetlenia filmów w Social Media Daily. Stosujemy nasze techniki marketingowe tak długo, jak to konieczne, aby facebook video views osiągnęła co najmniej zamówioną przez ciebie liczbę. Zazwyczaj otrzymujesz o wiele więcej facebook video views niż ilość określona w zamówieniu! Prowadzisz także fan page lub planujesz wydarzenie? Sprawdź inne nasze oferty i podkręć swoją stronę w mediach społecznościowych!

Ocena produktu: Jeśli kupiłeś już od nas jakąś usługę, wyraź swoją opinię.