Kup Wezmą udział na Fb

Szukasz skutecznego sposobu, aby w krótkim czasie zwiększyć ilość osób, które wezmą udział w twoim wydarzeniu na Facebooku? Zamów u nas usługę, która sprawi, że szybko i tanio otrzymasz więcej facebook event attendees.

Oferujemy także usługę, która dostarczy ci międzynarodowych zaproszeń na wydarzenie. W ten sposób dodatkowo możesz podkręcić swoje wydarzenie i stworzyć bardzo dobre ogólne wrażenie.

Nie jesteś pewny czego dotyczy ta oferta? Zerknij na to Zrzut ekranu.

Możesz spotkać nas na:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community
 
Dla tego produktu nie oferujemy funkcji dostosowania do kraju, możliwe są tylko międzynarodowe konta.

Obecna ilość event attenees musi być widoczna publicznie na czas trwania usługi.
 
Okres wymieniony w polu wyboru rozpocznie się razem z początkiem realizacji usługi. W większości przypadków usługa zaczyna być realizowana w przeciągu 24 godzin, ale w niektórych sytuacjach może to zająć nawet do trzech dni roboczych.

Uwaga: Jednoznacznie nie reprezentujemy żadnej sieci społecznościowej i w żaden sposób nie jesteśmy powiązania z platformami, których dotyczą naszej oferty usług marketingowych.
Ekipa odpowiedzialna za Social Media
100 Wezmą udział na Facebook
Czas do rozpoczęcia: Ø 30 min.
Średni czas przed rozpoczęciem dostawy
Czas wykonania: 1-2 dni
Średni czas do zakończenia zamówienia (po uruchomieniu)
Specjalne opcje, takie jak wybór czasu dostawy lub płeć użytkownika, są możliwe tylko w przypadku usług opłacanych.
Escolha o tempo de entrega e opções adicionais
Limit per day
Wybierz metodę dostawy
Standard: czas przetwarzania wyświetlany
Express: szybsza rezerwacja z priorytetem nad standardowymi zamówieniami
Więcej informacji
Cena: 6,90 €
zawiera koszty dostawy i podatki, brak dodatkowych kosztów

© Social Media Daily GmbH SMD

Kup facebook event attendees

Znak na zrzucie pokazuje liczbę uczestników wydarzenia na Facebooku – Zastrzegamy, że nie reprezentujemy Facebooka ani żadnej innej sieci społecznościowej.
O co chodzi z tym produktem?

Codziennie na Facebooku pojawiają się nowe wydarzenia. Raczej nie ułatwia to zdobywania większej ilości wezmą udział. Aby mieć pewność, że w twoim wydarzeniu weźmie udział jak najwięcej osób możesz w łatwy sposób wygenerować większą ilość event attendees. Duża ilość event attendees wydarzenia na Facebook sprawia, że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z twojej obecności na tym portalu i czyni twoje wydarzenie bardziej atrakcyjnym dla szczerze zainteresowanych. Kupowanie wezmą udział na facebook jest szczególnie istotne jeśli promowanie danego wydarzenia przebiega dość wolno lub jeśli jego data się zbliża.
 

Zabezpieczanie uczestników na wydarzenia - Rezerwowanie uczestników na wydarzenia

Odpowiednia ilość wezmą udział zależy od rozmiaru wydarzenia. Oferujemy pakiety w różnych rozmiarach. Jeśli nie jesteś pewien, który pakiet wybrać to skontaktuj się z nami. Nasza usługa event attendees na fb jest stworzona do wywierania dobrego ogólnego wrażenia. Więcej informacji o tej usłudze znajdziesz w menu powyżej. Dodatkowo, sugerujemy częste aktualizowanie wydarzenia. W ten sposób, uczestnicy wydarzenia będą otrzymywać powiadomienia i reagować na zamieszczane treści.

Ocena produktu: Jeśli kupiłeś już od nas jakąś usługę, wyraź swoją opinię.