Kup Wezmą udział na Fb

Szukasz skutecznego sposobu, aby w krótkim czasie zwiększyć ilość osób, które wezmą udział w twoim wydarzeniu na Facebooku? Zamów u nas usługę, która sprawi, że szybko i tanio otrzymasz więcej facebook event attendees.

Oferujemy także usługę, która dostarczy ci międzynarodowych zaproszeń na wydarzenie. W ten sposób dodatkowo możesz podkręcić swoje wydarzenie i stworzyć bardzo dobre ogólne wrażenie.

Nie jesteś pewny czego dotyczy ta oferta? Zerknij na to Zrzut ekranu.

You may have seen us on:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community
 
Dla tego produktu nie oferujemy funkcji dostosowania do kraju, możliwe są tylko międzynarodowe konta.

Obecna ilość event attenees musi być widoczna publicznie na czas trwania usługi.
 
Okres wymieniony w polu wyboru rozpocznie się razem z początkiem realizacji usługi. W większości przypadków usługa zaczyna być realizowana w przeciągu 24 godzin, ale w niektórych sytuacjach może to zająć nawet do trzech dni roboczych.

Uwaga: Jednoznacznie nie reprezentujemy żadnej sieci społecznościowej i w żaden sposób nie jesteśmy powiązania z platformami, których dotyczą naszej oferty usług marketingowych.
The Social Media Daily Team
Wybierz pakiet:
Wybrany pakiet 100
100 Potwierdzenie obecności
Time to start: Ø 30 min.
Average time until delivery starts
Time to complete: 1-2 dni
Average time until order is completed (after start)
Cena: 6.90 €
zawiera koszty dostawy i podatki, brak dodatkowych kosztów
Choose delivery method
Standard: processing time as displayed
Express: faster booking with priority over standard orders
More Information

Kup facebook event attendees

The mark on the screenshot shows the number of attendees of a Facebook event – We explicitly do not represent Facebook or any other social network.
O co chodzi z tym produktem?

Codziennie na Facebooku pojawiają się nowe wydarzenia. Raczej nie ułatwia to zdobywania większej ilości wezmą udział. Aby mieć pewność, że w twoim wydarzeniu weźmie udział jak najwięcej osób możesz w łatwy sposób wygenerować większą ilość event attendees. Duża ilość event attendees wydarzenia na Facebook sprawia, że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z twojej obecności na tym portalu i czyni twoje wydarzenie bardziej atrakcyjnym dla szczerze zainteresowanych. Kupowanie wezmą udział na facebook jest szczególnie istotne jeśli promowanie danego wydarzenia przebiega dość wolno lub jeśli jego data się zbliża.
 

Zabezpieczanie uczestników na wydarzenia - Rezerwowanie uczestników na wydarzenia

Odpowiednia ilość wezmą udział zależy od rozmiaru wydarzenia. Oferujemy pakiety w różnych rozmiarach. Jeśli nie jesteś pewien, który pakiet wybrać to skontaktuj się z nami. Nasza usługa event attendees na fb jest stworzona do wywierania dobrego ogólnego wrażenia. Więcej informacji o tej usłudze znajdziesz w menu powyżej. Dodatkowo, sugerujemy częste aktualizowanie wydarzenia. W ten sposób, uczestnicy wydarzenia będą otrzymywać powiadomienia i reagować na zamieszczane treści.

Ocena produktu: Jeśli kupiłeś już od nas jakąś usługę, wyraź swoją opinię.