Kup lajki na fb

Zdobądź lajki na facebooku szybko i tanio dzięki Social Media Daily! Wybierz odpowiedni pakiet.

Nie jesteś pewny czego dotyczy ta oferta? Zerknij na to Zrzut ekranu.

Możesz spotkać nas na:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community
Dla tego produktu nie oferujemy funkcji dostosowania do kraju, możliwe są tylko międzynarodowe konta.

Nie można ustalić limitu dziennego dla tego produktu.

Poza fanami, Social Media Daily może także zapewnić nowe likes postów (zdjęć, filmów itp.). Znajdź pasującą ofertę powyżej w sekcji Facebook.
Jeśli jesteś zainteresowany stałą stawką za like postów to skontaktuj się z nami!

Okres wymieniony w polu wyboru rozpocznie się razem z początkiem realizacji usługi. W większości przypadków usługa zaczyna być realizowana w przeciągu 24 godzin, ale w niektórych sytuacjach może to zająć nawet do trzech dni roboczych.

Uwaga: Jednoznacznie nie reprezentujemy żadnej sieci społecznościowej i w żaden sposób nie jesteśmy powiązania z platformami, których dotyczą naszej oferty usług marketingowych.
Ekipa odpowiedzialna za Social Media
40 Lubisz to na Facebook
Czas do rozpoczęcia: Ø 3 h
Średni czas przed rozpoczęciem dostawy
Czas wykonania: 2-3 days
Średni czas do zakończenia zamówienia (po uruchomieniu)
Specjalne opcje, takie jak wybór czasu dostawy lub płeć użytkownika, są możliwe tylko w przypadku usług opłacanych.
Escolha o tempo de entrega e opções adicionais
Limit per day
Wybierz metodę dostawy
Standard: czas przetwarzania wyświetlany
Express: szybsza rezerwacja z priorytetem nad standardowymi zamówieniami
Więcej informacji
Cena: 9,90 €
zawiera koszty dostawy i podatki, brak dodatkowych kosztów

© Social Media Daily GmbH SMD

Kup likes na Facebooku

Zrzut ekranu Fanpage na Facebooku z zaznaczonym licznikiem pozytywów – Zastrzegamy, że nie reprezentujemy Facebooka ani żadnej innej sieci społecznościowej.
O co chodzi z tym produktem?
Coraz więcej firm, artystów, a nawet osób prywatnych odkrywa zalety portali społecznościowych takich, jak Facebook. W miarę jak wzrasta liczba stron, zwiększa się także konkurencja w zdobywaniu likes. Dzięki Social Media Daily możesz zwiększyć ilość użytkowników tylko kilkoma kliknięciami! Młode firmy wyjątkowo doceniają nasze usługi, ponieważ działają one znacznie szybciej i są tańsze niż klasyczne reklamy. A na dłuższą metę? Jeśli zbudujesz solidną bazę like już od samego początku to wywindujesz swój profil, zdobędziesz więcej wyświetleń i wygenerujesz nowe lajki na Facebooku.
 

Skorzystaj z naszych usług marketingowych, aby ulepszyć swoją stronę

W Social Media Daily możesz kupić like na Facebooku w przystępnych cenach. Zapewnimy ci prostą i dobrą usługę. Posiadamy wiele lat doświadczenia w mediach społecznościowych i jesteśmy gotowi ci pomóc w optymalizacji twojego kanału w mediach społecznościowych. Szczycimy się faktem, iż zawsze służymy dobrą radą. Sugerujemy regularne dodawanie treści informacyjnych, które zainteresują grupę docelową. Na Facebooku, jeśli nie aktualizujesz strony wystarczająco często, nie będziesz pojawiać się w Aktualnościach większości użytkowników, pomimo posiadania dużej ilości likes!

Jesteśmy nie tylko dostawcą like, ale również całej gamy usług pochodzących z jednego źródła. Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania dotyczące strategii lub chcesz, abyśmy założyli i prowadzili twoją stronę na Facebooku. Chcesz, aby zwiększyła się aktywność na twojej stronie? Możesz kupić lajki od nas lub możemy także udostępnić twoje posty. Przejrzyj nasz sklep online - na pewno znajdziesz tam odpowiedni produkt spełniający twoje potrzeby. Z radością przygotujemy dla ciebie indywidualną ofertę.

 

Ocena produktu: Jeśli kupiłeś już od nas jakąś usługę, wyraź swoją opinię.