Zdobądź kliknięcia zainteresowany dla twojego wydarzenia na Facebooku

Szukasz wydajnego sposobu na szybkie zwiększenie ilości osób zainteresowanych twoim wydarzeniem na Facebooku? Złóż zamówienie u nas a szybko i tanio otrzymasz więcej kliknięć „Zainteresowany” twoim wydarzeniem na Facebooku.
 

Nie jesteś pewny czego dotyczy ta oferta? Zerknij na to Zrzut ekranu.

You may have seen us on:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

Dla tego produktu nie oferujemy funkcji dostosowania do kraju, możliwe są tylko międzynarodowe konta.

Nie można ustalić limitu dziennego dla tego produktu.

Aktualna ilość zainteresowanych itd. zawsze musi być widoczna publicznie w trakcie trwania usługi.

Oferujemy także zakup międzynarodowych zaproszeń na wydarzenia. Dzięki temu wywołasz ogólne wiarygodne wrażenie. Możesz także kupić u nas uczestników wydarzenia.
 
Okres wymieniony w polu wyboru rozpocznie się razem z początkiem realizacji usługi. W większości przypadków usługa zaczyna być realizowana w przeciągu 24 godzin, ale w niektórych sytuacjach może to zająć nawet do trzech dni roboczych..
 
The Social Media Daily Team
Wybierz pakiet:
Wybrany pakiet 100
100 Kliknięcia Zainteresowany dla Wydarzeń na Facebooku
Time to start: Ø 30 min.
Average time until delivery starts
Time to complete: 1-2 dni
Average time until order is completed (after start)
Cena: 6.90 €
zawiera koszty dostawy i podatki, brak dodatkowych kosztów
Choose delivery method
Standard: processing time as displayed
Express: faster booking with priority over standard orders
More Information

Więcej informacji o kupowaniu kliknięć Zainteresowany dla wydarzeń na Facebooku

The mark on the screenshot shows how many users are interested in a Facebook event – We explicitly do not represent Facebook or any other social network.
O co chodzi z tym produktem?

Kiedyś na Facebooku klikaliśmy „może” wezmę udział w wydarzeniu. Teraz jesteśmy „zainteresowani” pójściem. Każde kliknięcie guzika „Zainteresowany” pojawia się w Aktualnościach naszych znajomych na Facebooku – dzięki temu, wydarzenia rozprzestrzeniają się i stają się bardziej popularne. Dzięki naszej usłudze możesz łatwo i szybko kupić nowe kliknięcia „Zainteresowany”.

Kup więcej kliknięć Zainteresowany twoim wydarzeniem na Facebooku

Oferujemy tę usługę w dodatku do naszych innych usług dotyczących wydarzeń na Facebooku. Dzięki niej lista gości zapisanych na twoje wydarzenie na Facebooku będzie wyglądała autentycznie. Ponadto, zwiększy się popularność twojego wydarzenia na Facebooku i przyciągnie ono więcej prawdziwych gości zatem dodatkowo zyskasz jeszcze więcej uczestników wydarzenia. Już teraz zdecyduj się ile kliknięć „zainteresowany” chcesz kupić. Sugerujemy, aby ilości zainteresowanych była proporcjonalna w stosunku do rozmiaru planowanego wydarzenia. W ten sposób pozostaniesz wiarygodny wobec społeczności. Jeśli nie jesteś pewien, który pakiet wybrać skontaktuj się z nami.

Ocena produktu: Jeśli kupiłeś już od nas jakąś usługę, wyraź swoją opinię.