Najczęściej Zadawane Pytania

Please note: We explicitly do not represent any social network and we are in no way affiliated to the platforms that our marketing service offers are about.

1. Kiedy rozpocznie się realizacja mojego zamówienia?
Jeśli zamówienie zostanie złożone przed godziną 16:00 w dzień powszedni to prawie we wszystkich przypadkach zostanie ono przetworzone jeszcze tego samego dnia. W około 90% przypadków zauważysz, że zlecenie rozpoczęło się w przeciągu 24 godzin. Pilne zamówienia takie jak polubienia postów lub zdjęć itp. są oznaczane wysokim priorytetem więc z reguły realizacja rozpoczyna się szybciej. W weekendy oraz dla zamówień wyświetleń YouTube zazwyczaj zajmuje  1-2 dni zanim rezultaty będą widoczne. W wyjątkowych sytuacjach rozpoczęcie realizacji zamówienia może potrwać nawet do trzech dni roboczych, jednak zdarza się to bardzo rzadko. Okres trwania usługi jest liczony od momentu rozpoczęcia wzrostu.
 
2. Czy zamówienia działają na zasadzie subskrypcji?
Nie. Dokonuje się jednorazowej wpłaty. Nie ma możliwości złożenia wielokrotnego zamówienia.
 
3. Czy muszę udostępnić dane do logowania?
Nie. Nigdy nie poprosimy cię o hasło, status administratora i tym podobne kwestie.
 
4. Czy moje konto jest bezpieczne przed zablokowaniem, usunięciem itp.?
Tak. Działamy w usługach w mediach społecznościowych od 2010 roku i dzięki temu zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia. Podczas wielu lat pracy nie zdarzyło nam się jeszcze usłyszeć skargi dotyczącej usunięcia strony od żadnego z ponad tysiąca klientów. W dodatku, nigdy nie mieliśmy problemu z Twitterem, Google Plus, Instagramem lub Pinterestem. Czasem, na YouTube, szczególnie od wiosny 2014 roku, zdarza się, że filmy są usuwane. Jednak znamy sposób, dzięki któremu jesteśmy w stanie zdobyć wyświetlenia filmu bezpiecznie (wprawdzie dość wolno, ale jednak). Jeśli zadowoli cię 2000 nowych wyświetleń dziennie w takim wypadku jesteśmy w stanie zagwarantować absolutne bezpieczeństwo współpracy. Jesteśmy wyczuleni na interwencje stron trzecich i dlatego zawsze gwarantujemy najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa twojej strony i do tej pory zawsze udawało nam się to z pozytywnym skutkiem.
 
5. Czy korzystanie z tego typu usług jest legalne?
Kupowanie polubień, obserwujących, subskrybentów itd., jak do tej pory, wciąż jest klasyfikowane jako legalne i nieszkodliwe. Nie dotyczy to wszelakich form głosowania, konkursów itp. i w tych sytuacjach zdecydowanie odmawiamy przyjmowania zamówień.
 
6. Czy strony trzecie są w stanie zobaczyć, że skorzystano z usług dostawcy z zakresu mediów społecznościowych? Jak dyskretny jest cały proces?
Dla bezpieczeństwa twojej obecności w mediach społecznościowych - bez względu na to czy to fanpage, kanał na YouTube lub inny portal - zazwyczaj nie jest widoczne dla osób trzecich kto dokładnie polubił twoją stronę. Jednakże, może się to oczywiście różnić w zależności od portalu. Ogólnie rzecz biorąc pragniemy zapewnić najwyższy możliwy poziom dyskrecji i nigdy nie wykorzystamy twojego linka jako przykładu ani nie udostępnimy go stronom trzecim. Niemniej jednak, nie należy wykluczyć sytuacji, że w wyniku skrupulatnej inspekcji korzystanie z naszych usług zostanie zauważone. Szczególnie w sytuacji kiedy wzrost będzie nienaturalnie szybki, jeśli np. nie została wybrana opcja limitu dziennego. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania skontaktuj się z nami bezpośrednio.
 
7. Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?
Tak. Jest dla nas oczywiste, że za usługi, których nie możemy zrealizować zwrócimy pieniądze. Dostarczamy wyłącznie usługi, których realizacji jesteśmy pewni w stu procentach, a sytuacje odwrotne zdarzają się bardzo rzadko. To samo tyczy się jeśli tylko część usługi może być zrealizowana. W takim wypadku zostanie wypłacona proporcjonalna rekompensata. Jeśli w jakimś przypadku jesteś niezadowolony z jakości świadczonej przez nas usługi, prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli natychmiast zbadać sytuację i znaleźć rozwiązanie. Bez względu na sytuację, zawsze jesteśmy zainteresowani rozmową, aby współpraca była sprawiedliwa i przyjemna dla obu stron.
 
8. Czy dostarczenie zamówionej ilości jest gwarantowane?
Tak. Zamówiona ilość zostanie dostarczona bez względu na wszystko. Nasza praca kończy się w momencie kiedy usługa zostanie całkowicie zrealizowana. W sytuacjach wyjątkowych, gdy jest to niemożliwe, oczywiście zostanie wypłacone rekompensata.
 
9. Kiedy rozpoczyna się realizacja zamówionej usługi?
Z reguły rozpoczynamy realizację usługi w przeciągu kilku godzin od otrzymania wpłaty, a w niektórych rzadkich okolicznościach, czas rozpoczęcia zlecenia może zając do trzech dni roboczych.
 
10. Czy mogę anulować zamówienie?
Istnieje możliwość anulowania zamówienia przed rozpoczęciem realizacji. Po prostu skontaktuj się z nami, najlepiej drogą mailową. Jednakże po rozpoczęciu realizacji zamówienia nie ma możliwości „zwrotu” usługi. W takim przypadku konieczne będzie przedwczesne zakończenie procesu. Istnieje możliwość negocjacji częściowego zwrotu pieniędzy.
 
11. W jaki sposób można zweryfikować powodzenie usługi?
Weryfikacja powodzenia usługi to zwiększona ilość zamówionych jednostek na stronie z filmem lub kanale. Aby uniknąć nieporozumień, prosimy o nie zamawianie podobnych usług dla tej samej strony z innego źródła. Dla większości naszych usług, które dotyczą użytkowników z Niemiec, korzystamy także z wewnętrznego systemu śledzenia nowych polubień, wyświetleń itd.
 
12. Czy fani są rzeczywiście zainteresowani stroną objętą usługą?
Z reguły, konkretne zainteresowanie stroną początkowo nie jest gwarantowane. Jeśli strona dostarcza użytkownikom interesujących treści, wtedy oczywiście jest możliwe, że nowi fani szczerze zainteresują się twoją stroną.
 
13. Co nie jest przez nas akceptowane?
Strony zawierające następujące treści:

- Wszelkiego rodzaju głosowania
- Działalność niezgodna z prawem 

- Treści rasistowskie, faszystowskie i ksenofobiczne 
- Treści dla dorosłych, a także w niektórych przypadkach, treści erotyczne
- Hazard, obstawianie, giełda papierów wartościowych
- Farmaceutyka i broń
- Gry wideo z przemocą
- Gloryfikacja przemocy
- Po konsultacji: treści polityczne
 
Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia treści nie zawartych na powyższej liście.
 
14. Czy mogę zamówić fanów dla mojego prywatnego konta na Facebooku?
Nie. Jeśli masz prywatny profil to nie możesz zdobyć fanów, a jedynie subskrybentów. Alternatywnie, możesz założyć fanpage, co nie zajmie wiele czasu. Pod niniejszym linkiem znajdziesz instrukcje, jak to zrobić
 
15. Jak mogę zdobyć więcej subskrybentów na moje prywatne konto na Facebooku?
Znajdziesz tę opcję w ustawieniach w zakładce „Znajomi” -> ikona z ołówkiem -> ustawienia prywatności. Dzięki temu ilość subskrybentów będzie także widoczna publicznie.
 
16. Czy mogę kupić subskrybentów na mój fanpage na Facebooku?
Nie. Subskrybenci na Facebooku odgórnie przypisani są zwykłym kontom na Facebooku, które należą do osób prywatnych. Jeśli chcesz dokonać zakupu usługi na swoją stronę musisz kupić polubienia lub fanów.
 
17. Czy można dodać fanów do fanpage’a z każdej kategorii?
Tak, aczkolwiek istnieje jeden wyjątek. Nie mamy możliwości dodawania fanów do fanpage’y z kategorii „Muzyk/Zespół”. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie. Aby umożliwić nam dostarczenie nowych fanów na Facebooku należy wprowadzić następującą zmianę: na czas trwania usługi należy zmienić kategorię strony na „Ludzie/Artysta”. Ustawienia te znajdują się pod zakładką „Informacje”, „Informacje o stronie”, na samej górze listy. Po najechaniu myszką na pole „Kategoria” pojawi się opcja „Edytuj”. Po dostarczeniu usługi możesz przywrócić stronę do pierwotnej kategorii.
 
18. Do swojej strony zastosowałem ograniczenia dotyczące wieku lub kraju. Czy stanowi to problem przy kupnie fanów?
Tak. Należy usunąć wszystkie ograniczenia dotyczące wieku lub kraju na czas trwania usługi. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie jej zrealizować.
 
19. Czy muszę ustawić post lub konto na Facebooku jako widoczne publicznie?
Tak. Nie możemy dostarczyć usług fanów, polubień lub komentarzy jeśli konto lub post są udostępniane prywatnie. Aby umożliwić polubienia np. zdjęcia, musisz udostępnić swój profil publicznie. Należy zmienić ustawienia samego zdjęcia na dostępne publicznie, a jeśli będzie to konieczne zmienić też ustawienia prywatności (https://www.facebook.com/settings?tab=privacy). Zazwyczaj wystarczy wykonać pierwsze dwa kroki.
 
20. Jaki link należy dostarczyć zamawiając polubienia postu na Facebooku?
Będziemy potrzebować linka bezpośrednio do konkretnego postu. Po kliknięciu na datę przy poście automatycznie otworzy się nowe okno z postem i nowym adresem URL. Jeśli dostarczysz nam link do całego profilu lub fanpage’a to wówczas rozdysponujemy polubienia wśród najnowszych postów.
 
21. Jak szybko możecie dostarczyć uczestników wydarzeń na Facebooku?
Zazwyczaj, wprowadzenie zamówienia do naszego systemu zajmuje 1-2 dni. Następnie trwa przez okres podany na stronie produktu. Sugerujemy zakup tej usługi przynajmniej 10 dni przed planowaną datą wydarzenia. Jeśli zamówienie zostanie złożone tylko kilka dni przed wydarzeniem to najprawdopodobniej odrzucimy zamówienie i zwrócimy ci pieniądze.
 
22. Czy lista uczestników wydarzenia na Facebooku musi być widoczna publicznie?
Niekoniecznie. Aczkolwiek, jeśli lista nie jest widoczna publicznie, nie mamy żadnego sposobu na sprawdzenie czy rzeczywiście dostarczyliśmy zadowalającą ilość uczestników. Oznacza to także, że nie ma prawa do zgłoszenia reklamacji w przypadku problemów z realizacją zamówienia.
 
23. Czy zdobywanie wyświetleń na YouTube jest bezpieczne?
W związku z tym, że zdecydowana większość metod wiąże się ze znacznym ryzykiem, współpracujemy tylko ze sprawdzonym i wiarygodnym partnerem, z którym pracujemy już od ponad czterech lat. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów dotyczących usuwania filmów. Pomimo, że nie jesteśmy w stanie dać 100% gwarancji, ponieważ nie wiemy czy wyświetlenia są dodawane przez strony trzecie, nie musisz się martwić o realizację usługi z naszej strony. Ustawiamy także limit dzienny na nowe polubienia i komentarze dzięki czemu są równomiernie przypisywane przez dany okres, co oznacza brak jakiegokolwiek ryzyka.
 
24. Czy muszę udostępnić moje konto na Instagramie publicznie?
Tak. Twoje konto i zdjęcia muszą być widoczne publicznie zanim będziemy mogli przystąpić do realizacji usługi. Należy zmienić ustawienia przed złożeniem zamówienia.
 
25. Jaki link należy dostarczyć przy zamawianiu polubień zdjęcia na Instagramie?
Będziemy potrzebować linku bezpośrednio do zdjęcia. Jeśli klikniesz na zdjęcie to automatycznie wyskoczy okienko ze zdjęciem i nowym adresem URL. Jeśli dostarczysz nam tylko link do całego konta to rozdysponujemy polubienia wśród najnowszych postów.
 
26. Czy muszę zmienić ustawienia prywatności konta Google plus na publiczne?
Tak. W przeciwnym razie nie będziemy mogli rozpocząć kampanii zdobywania obserwatorów na Google Plus, ponieważ ilość obserwatorów musi być widoczna publicznie. Należy zmienić te ustawienia przed złożeniem zamówienia w następujący sposób:
- zaloguj się do swojego konta Google Plus.
- pod zakładką „Osoby” znajduje się opcja „Edytuj”. Kliknij, aby otworzyć nowe okno.
- wybierz „Pokazuj osoby, które dodały mnie do kręgów” i kliknij „Zapisz”.
 
27. Biorę udział w konkursie. Czy mogę kupić polubienia, aby zwiększyć szanse na wygraną?
Nie. Jak wspomnieliśmy już na stronie z ofertą, nie zapewniamy polubień w konkursach i głosowaniach. W zamian możemy dostarczyć polubienia innego postu lub zapewnić nowych fanów strony na Facebooku. Dziękujemy za wyrozumiałość. 
 
28. Chciałbym skontaktować się z biurem obsługi klienta. Co mam zrobić?
Po prostu napisz do nas maila na adres [email protected]. Upewnij się, że twoja wiadomość zawiera twoje pełne imię i nazwisko oraz numer zamówienia. W ten sposób będziemy mogli znaleźć twoje zamówienie i szybciej odpowiedzieć na zapytanie.
 
29. Dlaczego podczas składania zamówienia muszę podać swój adres?
Zgodnie z prawem musimy na fakturze zamieścić pełen zestaw danych. Aby przestrzegać prawa, należy przesłać pełen zestaw danych i wtedy będziemy mogli zrealizować zamówienie.
 
Why do I need to give you my address when placing an order?
We are legally obligated to include a full set of data in the invoice. To comply with the regulations, please send us a complete set of data. Once you have done that, we can carry out your order.